Jindřich Havlíček - Mezi chalupami, Malé Svatoňovice

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček 43, rám.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

8064. Mezi chalupami, Malé Svatoňovice
Dražba ukončena:22.02.2017 19:06:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč