Jindřich Havlíček

59771. Klidné moře

popis: Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vlevo dole J. Havlíček. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 900 Kč