Jindřich Havlíček - Klidné moře

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vlevo dole J. Havlíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

59771. Klidné moře
Dražba ukončena:26.05.2021 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč