Jindřich Havlíček - Dům v údolí

Olej na kartonu, 33x45 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček 29, rám.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

20051. Dům v údolí
Dražba ukončena:25.04.2018 22:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč