Jindřich Havlíček - Chalupa na  Hořany

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček 34, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

8063. Chalupa na Hořany
Dražba ukončena:22.02.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč