Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Fürst 1926. Rám.
o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.