Jindřich Bubeníček - Jaro na vsi

Kombinovaná technika, 30x23 cm. Signováno vpravo dole Jindř. Bubeníček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1856 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

117832. Jaro na vsi
Dražba ukončena:16.06.2024 21:28:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč