Jindřich Bican

46246. Krajina VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na sololitu, 62x93 cm. Signováno vpravo dole Bican 93. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 24.06.2020 20:25:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 08.06.2020 13:11:02 6490