Jindřich Bican - Krajina

Kombinovaná technika na sololitu, 80x95 cm. Signováno vpravo dole Bican 94. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Jindřich Bican
111700. Krajina
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 21.02.2024 8:48:37 13903