Jindřich Šimek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 45x62 cm, signováno vlevo dole Jin. Šimek 24, rám, zaskleno.

1901, Doudleby nad Orlicí
Žák krajinářské školy Aloise Kalvody v Běhařově. Dále soukromá studia u Oty Bubeníčka v Mladé Vožici a Františka Kavána v Libuni. Na AVU se učil u prof. Nejedlého. Studijně vycestoval do Itálie a Rakouska. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

6395. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.11.2016 19:37:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč