Jindřich Šimek - Na pastvě

Olej na kartonu, 26x32 cm, signováno vpravo dole Jindra Šimek 33, rám, zaskleno.

1901, Doudleby nad Orlicí
Žák krajinářské školy Aloise Kalvody v Běhařově. Dále soukromá studia u Oty Bubeníčka v Mladé Vožici a Františka Kavána v Libuni. Na AVU se učil u prof. Nejedlého. Studijně vycestoval do Itálie a Rakouska. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám poškozen.

3078. Na pastvě
Dražba ukončena:26.11.2015 18:32:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 800 Kč