Jindřich Šimek - Cesta v polích

Olej na kartonu, 50x60,5 cm, signováno vpravo dole Jindra Šimek 1941, rám, zaskleno.

1901, Doudleby nad Orlicí
Žák krajinářské školy Aloise Kalvody v Běhařově. Dále soukromá studia u Oty Bubeníčka v Mladé Vožici a Františka Kavána v Libuni. Na AVU se učil u prof. Nejedlého. Studijně vycestoval do Itálie a Rakouska. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba místy zaprášena.

5850. Cesta v polích
Dražba ukončena:26.10.2016 19:42:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč