Porcelán, sklo, výška 19 cm. Značeno zespodu.
o autorovi: Narozena v Praze roku 1946. Studovala na pražské UMPRUM v ateliéru keramiky u prof. Otto Eckerta. Pracuje s porcelánem a pálenou hlínou jako se sochařským materiálem. Její raná díla jsou prostorové reliéfy a figurální kompozice orámované chromovými konstrukcemi jako malé scénické obrazy.