Jaromír Jindra - Stanice elektrické dráhy

Kombinovaná technika, 56x69 cm. Signováno vpravo dole Jindra 64. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba poškozena, natržena.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

21236. Stanice elektrické dráhy
Dražba ukončena:27.06.2018 20:49:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč