Jindra Husáriková - Trosky

Olej na plátně, 40x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno mírně zvlněno.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

35195. Trosky
Dražba ukončena:25.09.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč