Jindra Husáriková - Nana

Olej na plátně, 115x115 cm. Signováno vlevo dole J. Husáriková. Olištováno.

Pozn.: Reprodukováno v monografii Husárikové na straně 170, vydané roku 2004.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

42482. Nana
Dražba ukončena:26.03.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč