1x olej na plátně, 2x olej na kartonu, 2x kombinovaná technika, rozměry: od 48x39 cm do 40x70 cm, 1x nesignováno, rámováno.
1931, Ústí nad Labem
Studentka Státní keramické školy v Teplicích (1949). Poté na VŠUP v Praze (1954). Její obrazy jsou zážitky, vize a mytologické či baladické příběhy. Ve svých obrazech se zaměřuje i na grotsesknost. Do hotové olejové malby často zasahuje nožem.