Jindra Husáriková - Noční host

Olej na plátně, 25x20 cm. Signováno vpravo dole J. Husáriková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

27168. Noční host
Dražba ukončena:30.01.2019 21:08:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč