Jindra Husáriková - Fantazie

Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vpravo dole J. Husáriková. Rám.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

19987. Fantazie
Dražba ukončena:26.04.2018 21:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč