Jindra Husáriková - Čtyři ženy

Akvarel, 34x49 cm. Signováno vlevo dole J. Husáriková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

36843. Čtyři ženy
Dražba ukončena:31.10.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč