Mědirytina, 17x20 cm. Signováno v tisku Sadeler. Rám, pasparta, sklo. Přelom 16. a 17. stol.
o autorovi: 1570 – 1629 Nejvýznamnější grafik rudolfinského dvora, pocházel z rodiny významných antverpských rytců Sadelerů.