Mědirytina, 14x10 cm. Signováno vpravo dole Sadeler. Nalepeno na papíře, pasparta. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1570 – 1629 Nejvýznamnější grafik rudolfinského dvora, pocházel z rodiny významných antverpských rytců Sadelerů.