J.Houdek

303350. Husopaska

popis: Olej na plátně. 65x50 cm. Signováno vpravo dole J.Houdek. Nerámováno.

dražba ukončena: 25.01.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 21.01.2020 10:53:06 2559