J. Homolka

308246. Čertovka

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole J. Homolka. Rámováno.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:40:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč