J.F. Černil - Partie u řeky

Olej na kartonu, 18x24 cm, signováno vpravo dole J.F. Černil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10001. Partie u řeky
Dražba ukončena:26.04.2017 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.04.2017 20:39:27 1167