Jessica Harting

62907. Mořské pobřeží

popis: Akvarel, 26x37 cm. Signováno vpravo dole J. Harting 91. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 08.08.2021 14:45:51 4966