signováno Jerzy Kossak - Na ústupu z Ruska

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole Jerzy Kossak 1927. Rámováno.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1886 – 1955
Polský malíř, známý svými vojenskými scénami

123504. Na ústupu z Ruska
Dražba ukončena:25.09.2024 21:44:34
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč