signováno Jerzy Kossak - Na ústupu z Ruska

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole Jerzy Kossak 1927. Rámováno.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1886 – 1955
Polský malíř, známý svými vojenskými scénami

123504. Na ústupu z Ruska
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč