Jenö Szepesi Kuszka - Pleso v Tatrách

Olej na překližce, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Szepesi Kuska Jeno. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1885 - 1945
Maďarský malíř.

29898. Pleso v Tatrách
Dražba ukončena:28.03.2019 21:53:03
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:11 000 Kč