Olej na překližce, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Szepesi Kuska Jeno. Rám. Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..
o autorovi: 1885 - 1945 Maďarský malíř.