Jenö Szepesi Kuszka - Horská krajina

Olej na překližce, 22x27 cm. Signováno vlevo dole Szepesi Kuszka Jeno. Rám.

o autorovi: 1885 - 1945
Maďarský malíř.

301874. Horská krajina
Dražba ukončena:02.11.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč