J. Emler

303774. Les

popis: Olej na kartonu, 35x27 cm. Signováno vlevo dole J. Emler. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.02.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 24.02.2020 11:13:23 4441