Jelínek - Zasněžená usedlost s vodní říčkou

Olej na sololitu, 60x81 cm. Signováno vpravo dole Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

305587. Zasněžená usedlost s vodní říčkou
Dražba ukončena:18.07.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.07.2020 17:47:33 6490
500 Kč 15.07.2020 18:07:47 6965