Jelínek - Romantická krajina

Olej na kartonu, 43x72 cm. Signováno vpravo dole Jelínek ?. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura skryta pod rámem.

33828. Romantická krajina
Dražba ukončena:26.06.2019 21:12:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč