Jelínek - Kostel

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x32 cm. Signováno vpravo dole Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jelínek
63193. Kostel
Dražba ukončena:01.08.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo