Jelínek

63193. Kostel

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x32 cm. Signováno vpravo dole Jelínek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo