Jelínek - Hrad za řekou

Olej na plátně, 24x39 cm. Signováno vlevo dole Jelínek 1910. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71523. Hrad za řekou
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč