František Antonín Jelínek - Dívka se škraboškou

Olej na plátně, 60x50 cm, signováno vpravo dole a datováno 1920.

1452. Dívka se škraboškou
Dražba ukončena:24.09.2014 21:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč