Jean René Bazaine - Světla Paříže

Grafický list, 40x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou s věnováním Bazeine 68. Pasparta, sklo.

Pozn: Lepení mírně poškozeno.

o autorovi: 1904 – 2001
Francouzský malíř, návrhář vitráží a spisovatel

39359. Světla Paříže
Dražba ukončena:15.01.2020 22:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč