Grafický list, 40x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou s věnováním Bazeine 68. Pasparta, sklo. Pozn: Lepení mírně poškozeno.
o autorovi: 1904 – 2001 Francouzský malíř, návrhář vitráží a spisovatel