Jean Raoux - Galantní scéna

Mědirytina, 43x32 cm. Značeno vlevo dole J. Raoux. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1677 – 1734
Francouzský malíř.

80206. Galantní scéna
Dražba ukončena:26.06.2022 20:24:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč