Jean Jacques Henner - La liseuse

Heliogravura, 21x28 cm. Signováno vlevo dole Jean Jacques Henner. Kolem r. 1900. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

Jean Jacques Henner
28323. La liseuse
Dražba ukončena:13.03.2019 21:13:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.03.2019 21:08:18 3577