Jean-François Millet - kopista - Sběračky klasů

Olej na plátně, 70 x 87 cm, vpravo dole nečitelný monogram. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Kopie díla Jean-Françoise Milleta.

Jean-François Millet - kopista
1934. Sběračky klasů
Dražba ukončena:28.01.2015 22:04:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč