Nejdelší strana: 33 cm
Litoofset. Rozměr tisku: 31x22 cm. Všechny signovány v tisku Jean Effel. Volný list.
Pozn.: V původním přebalu - ten mírně poškozen.
o autorovi: 1908 – 1982
Francouzský kreslíř, karikaturista, ilustrátor, novinář, vlastním jménem François Lejeune, odtud zkratka Effel.