Jean Effel - Konvolut 3 litografií z cyklu Stvoření světa

Nejdelší strana: 46 cm

Barevné litografie, 30x22 cm každá. Signovány v tisku. Pasparty, sklo.

Pozn.: Papstarty mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 – 1982
Francouzský kreslíř, karikaturista, ilustrátor, novinář, vlastním jménem François Lejeune, odtud zkratka Effel.

112706. Konvolut 3 litografií z cyklu Stvoření světa
Dražba ukončena:10.03.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (10.03.2024 21:05:18) 15069
1 000 Kč 29.02.2024 15:47:38 14260