Soubor dvou maleb na ultrafánu, 20x29 a 22x27 cm. Nesignovány. Z kresleného francouzského filmu Byl jednou jeden člověk. 1x rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba bez rámu poškozena.
o autorovi: 1908 – 1982
Francouzský kreslíř, karikaturista, ilustrátor, novinář, vlastním jménem François Lejeune, odtud zkratka Effel.