J.Došek, R.Sysel a další - Konvolut 3 grafických prací

Různé techniky, od 6x5 cm do 12x10 cm.  Všechny signovány. 3x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeno.

J.Došek, R.Sysel a další
111863. Konvolut 3 grafických prací
Dražba ukončena:11.02.2024 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.02.2024 13:51:16 13222