J.B. Bauer - Zasněžené chalupy

Olej na kartonu, 25x36 cm. Signováno vlevo dole J.B. Bauer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

J.B. Bauer
28775. Zasněžené chalupy
Dražba ukončena:27.02.2019 18:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.02.2019 18:29:08 4556