Lept, 58x44 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslava Pešicová 1972. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1935 - 2015
Narodila se v Praze. Studovala AVU u prof. Sychry. Tvořila monumentální figurální kompozice. Spolupracovala s Marií Teinitzerovou na řadě tapiserií, které vznikly podle jejích návrhů. V roce 2003 získala Evropskou cenu za uměleckou a kulturní činnost od Evropské unie umění.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč.