Olej na desce, 40x42 cm. Signováno vpravo dole Garšicová 94. Rámováno.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1951
Malířka, grafička. Studovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně, obor propagační grafika. Tvoří převážně oleje, ale věnuje se i kresbě a grafice. Maluje květiny, plody, ptáky, motýly, ale také zátiší a krajinu. Občas se v její práci objevuji i figurální témata. Používá spíše jarní barevnou škálu. Je členkou Sdružení břeclavských výtvarníků. Její obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i v zahraničí.