Jaroslava Garšicová - Letní den

Olej na sololitu, 45x45 cm. Signováno vpravo dole Garšicová 92. Olištováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1951
Malířka, grafička. Studovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně, obor propagační grafika. Tvoří převážně oleje, ale věnuje se i kresbě a grafice. Maluje květiny, plody, ptáky, motýly, ale také zátiší a krajinu. Občas se v její práci objevuji i figurální témata. Používá spíše jarní barevnou škálu. Je členkou Sdružení břeclavských výtvarníků. Její obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i v zahraničí.

94378. Letní den
Dražba ukončena:30.04.2023 22:21:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč