Jaroslava Solovjevová - Zelený dům

Olej na plátně 91x64 cm, signováno dole uprostřed J. Solovjevová, olištováno.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

3104. Zelený dům
Dražba ukončena:26.11.2015 18:57:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč