Jaroslava Solovjevová - Katedrála

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo dole J. Solovjevová 80, rám.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

3105. Katedrála
Dražba ukončena:26.11.2015 19:00:38
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč