Jaroslava Solovjevová - Domy III.

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole J. Solovjevová, olištováno.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

2680. Domy III.
Dražba ukončena:30.09.2015 19:37:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč