Jaroslava Solovjevová - Cesta

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vlevo dole J. Solovjevová 57, rám.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

2716. Cesta
Dražba ukončena:30.09.2015 20:13:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:11 000 Kč